Hals Kommune
Indeks |  Sitemap |  Ls op
Selvbetjening | Links | Kontakt
 

Hals Kommunes officielle E-postadresser

Central postkasse:

Teknisk Forvaltning

Institutioner under teknisk forvaltning

Centralrenseanlægget Hals Kommune:
Materielgården:

Børne- og kulturforvaltning

Institutioner under børne- og kulturforvaltningen

Børnehaver

Hals Børnehave: halsboernehave@halskom.dk
Hvepsereden: hvepsereden@halskom.dk
Mariehønen: mariehoenen@halskom.dk
Kastanien: kastanien@halskom.dk
Krudtuglen: krudtuglen@halskom.dk  
Spiren: spiren@halskom.dk
Ulvereden: ulvereden@halskom.dk
Østerladen: oesterladen@halskom.dk   

Skoler

Gandrup skole: gandrupskole@halskom.dk
Hals skole: halsskole@halskom.dk
Hou skole: houskole@halskom.dk
Ulsted skole: ulstedskole@halskom.dk
Ungdomsskolen: ungdomsskolen@halskom.dk
Vester Hassing skole: vesterhassingskole@halskom.dk

Øvrige institutioner under børne- og kulturforvaltningen

Hals Kommunes biblioteker: bibl@halskom.dk  
Hals museum: halsmuseum@halskom.dk  

Socialforvaltning

Ældre og handicapafdelingen: aeldre-handicap@halskom.dk 
Arbejdsmarkedsafdelingen: arbejdsmarked-sikring@halskom.dk
Integrationsteamet: integration@halskom.dk 

Institutioner under socialforvaltningen

Ældrecenteret Fjordparken: fjordparken@halskom.dk
Ældrecenteret Hassinghave: hassinghave@halskom.dk
Væksthuset: vaeksthuset@halskom.dk
Kastanieparken: kastanieparken@halskom.dk
Rengøringspatruljen: Rengoeringspatruljen@halskom.dk
Centralkøkkenet Fjordparken: ckfjordparken@halskom.dk
Genoptræningscenteret: genoptraeningscenteret@halskom.dk  

Centerafsnit

center@halskom.dk 

Staben

Økonomiafdelingen: oekonomi@halskom.dk
Løn- og personaleafdelingen:personale@halskom.dk 
Skat: skat@halskom.dk 
Betalingskontoret: betalingskontoret@halskom.dk 

Printervenlig version Printervenlig version Siden er sidst revideret 12. august 2003 Til top Til top
Hals Kommune · Borgergade 39 · 9362 Gandrup · Tlf.: 99 54 99 99 · Fax: 99 54 99 00 · E-mail: raadhus @ halskom.dk
Ekspeditionstid: Man-ons 9-13 · Torsdag 9-17.30 · Fredag 9-12 · Telefontid: Man-ons 8-15 · Torsdag 8-18 · Fredag 8-12
Politik om privatliv · Informationspolitik · Om hjemmesiden
Planer & visioner |